Logo

Log ind

Log in automatically next time

or

Forgotten the password?  ·  Create account

BacklinkBack to search results

UsersChallenge friends

Motivationssporre

Challenge_weight Small_image_whiteChange challenge image
Administrator Administrator You created this challenge

Vet själv att skriva ner och tävla sporrar mig så mycket till att fullfölja det jag gett mig in på, så därför får det bli en tävling av det här. Och för att inte slappna av under sommaren så sträcker sig tävlingen ända till september. Den som går ner mest vinner!

Regler

Challenge friends, Lose most weight.

The results in this challenge is calculated automatically from what you add to your diary

Active from 2010-03-08 and 2010-08-31.

Created by Deleted user
13
Deltagere
Filter results:

Results

Position   Navn Results  
Challenge_first Ebhjzwfx1q0wgkckkkc8 Torro
Tor Egil Strømnes
5.5 kg
Challenge_second 72101 grede
Lennart Gredemyr
4.6 kg

Comments

    72101

    grede

    Midsommar, semester och lata varma sköna dagar i solen.. mmmmm... det blev ingen träning alls. Men nu är man igång igen så akta er ;o)

    770 weeks ago
    72101

    grede

    Ja än känns det långt upp till dig Trivil men omöjligt är det inte ;o) Hoppas alla kämpar på för det går bara man kämpar på! Heja alla!!

    776 weeks ago
    72101

    grede

    Yes, yes, yes, det går framåt.. förhoppningsvis också neråt ;-) Har legat i ordentligt med träningen och lyckats vägra alla fikafrestelser på jobbet. Hoppas det går (nästan) lika bra för er andr

    777 weeks ago
    72101

    grede

    Hittills har jag bara gått upp... : / men täkte nu vända på det och gå ned istället :) Hoppas få lite hjälp med träningsmotovation här och sedan vinna utmaningen ;)

    780 weeks ago